Samsunspor’un 2018-2019 maçları Haberaks TV’de

Samsunspor'un 2018-2019 maçları Haberaks TV'de

Samsunspor’un 2018-2019 sezonundaki lig maçlarının yayın hakkını Haber Medya Grubu aldı. Karşılaşmalar Haberaks TV ve 103.5 Haber Radyo’dan eş zamanlı canlı olarak ekranlara gelecek.

Haber Medya Grubu, 2018-2019 sezonunda Kırmızı- Beyazlı kulübün lig maçlarının Haberaks TV ve 103.5 Haber Radyo’dan yayınlanması konusunda anlaşma sağladı.

Nuri Asan Tesisleri’nde düzenlenen imza törenine Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık ile Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şenocak katıldı. Törende, Samsunspor yönetim kurulu üyeleriyle, Haber Medya Grubu birim müdürleri de hazır bulundu.

Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, “Samsunspor bu yıl ulusal yayın olmayan bir ligde mücadele edecek. Fakat Samsun’un en büyük değeri Samsunspor ile şehrin medya alanındaki en büyük değeri Haber Medya Grubu, güzel bir yayın dönemi geçirip, güzel bir ürün ortaya çıkaracaktır. Samsun’un iki büyük markası bu birliktelikle ulusal kanallardan teknoloji olarak elimizden geldiğince altta kalmadan fazlasını yapmaya çalışarak, neler yapabileceğimizi gösterecektir” dedi.